חולמת על שיער חלק וזוהר? מתקשה בכל בוקר לסדר את השיער נמאס לך לעשות פן? שמפו קרטין ללא מלחים יעניק לשיערך מראה רך וזוהר במיוחד אם עברת טיפול משקם בקרטין.

שמפו הקרטין "קריביאן בלו פרו – Caribbean Blue Pro" מכיל חמאת שיאה, שמן מרוקאי וקרטין טהור. החומרים הפעילים, יוצרים מצב של טיפול ושיקום השערה לאורך זמן כאשר, השמפו מטפל, מטפח ומרכך את השערה. השמפו מותאם לשימוש יום יומי לשיער שעבר טיפול משקם בקרטין כאשר שילובם של שלושת החומרים הפעילים(קרטין טהור, חמאת שיאה ושמן מרוקאי) יוצרים אפקט לטווח ארוך ומטפלים בבריאות השערה.

אורלי עיצוב שיער נציגת חברת קריביאן בלו פרו- Caribbean Blue Pro באריאל והשומרון,  מציגה כאן מהלך מבריק, תרתי משמע (שמפו ללא מלחים) , מסיכות ותכשירים נוספים לשיער. יתרונות המוצר המטפח את בריאות השערה, לא פוגם בה בשימוש יום יומי, לא מייבש את השערה מרכך מזין ומבריא.

בשיער שעבר טיפול משקם בהחלקת קרטין, יעניק המוצר לחות, זוהר ורכות נפלאה. הטיפול בקרטין ישקם את השערה ויוריד נפח משיער מלא ושובב.

שמפו קרטין, ללא מלחים מסייע לשמור על ההחלקה שלך לאורך זמן , בונה את השערה ומותיר אותה חזקה וזוהרת לאורך זמן. אם עשית החלקת קרטין שהיא טיפול משקם לשערה, בוודאי את יודעת שלשערה שלך מגיע את הטוב ביותר. שמפו ללא מלחים מסדרת קריביאן בלו פרו – Caribbean Blue Pro יעניק לשיערך את המגע הרך, המראה הזוהר והקטיפתי ולך, את התחושה שיצאת מן המספרה כאשר את בבית בערב לאחר מקלחת מפנקת וייבוש ביתי בפן.

שמפו קרטין - קאריבייאן בלו
שמפו קרטין – קאריבייאן בלו

המרוויחה העיקרית, היא את, הלקוחה. את רוכשת מוצר איכותי ויוקרתי במחירים סבירים וזוכה ברכות וזוהר וביתרון נוסף, המחיר של סדרת המוצרים. את, תחושי בעצמך בהבדל הניכר בין המוצרים הנמכרים ברשתות השיווק לאלו הנמכרים בסדרת "קריביאן בלו פרו" – Caribbean Blue Pro. תחושי את שיערך רך, זוהר, מסודר ונעים בכל שעות היום.

 סדרת המוצרים "ללא קרטין" נועדו לשיער שעבר החלקה או לשיער שעבר עיצוב בחום(פן, מחליק קראמי). השימוש בשמפו ללא מלחים ועשיר בקרטין טהור מעניק לשיערך פעולה השומרת על ההחלקה פי שלוש. כך, תימנעי מנזקים כימיקליים, נזקי חום ושבירה של השערה. בשימוש קבוע בסדרת המוצרים של קריביאן בלו פרו, השיער חזק ועמיד יותר מפני שמירה, תוצאות ההחלקה יועשרו פי שלוש, השיער יקרין ברך וייוותר נוח ורך למגע.
הסדרה, קריביאן בלו פרו- Caribbean Blue Pro נמכרת במספרות בלבד, אך שלא כמרבית המוצרים הנמכרים במספרות, נמכרת במחירים סבירים לכל כיס.
ניתן להשיג במספרה
מחיר :  100 ש"ח
תכולה: 500 ml

 

אודות המחבר

אריאלי פרסום ותקשורת arieli


תגובה אחת
  1. מסיכת קרטין -קראיבייאן בלו | אורלי עיצוב שיער

    […] הטיפול, מומלץ לחפוף בשמפו קרטין קאריבייאן בלו ולהשתמש אחת ליום במסיכת קרטין קאריבייאן בלו. אני […]

השארת תגובה